Fakturasystemer som kan levere Elektronisk handelsformat (EHF)

Kilde: Difi

(Web fakturaportal) Her finner du oversikt over komplette fakturasystemer og enkle fakturaportaler som kan lage Elektronisk handelsformat (EHF) og videresende dokumentet til mottaker via et aksesspunkt

Publisert: 02. nov 2016, Sist endret: 06. nov 2018

(This is a list of invoiceportals (billing systems) that can deliver Elektronisk handelsformat (EHF) and forward the document to the recipient via an accesspoint.)

Fakturaportal - komplettNettside/
Web page
Kontaktperson og telefon/
Contact person and phone
Kontakt adresse/
Contact address
24SevenOffice AS24sevenoffice.com/noStåle Risa
21 54 81 00
salg@24SevenOffice.com
Aksesspunkt Norge ASwww.ehfportal.noJohan Bjørling
21 08 48 30
jb@EHFportal.no
Conta Fakturawww.conta-faktura.noEivind Ravndal
21 09 59 10
kundeservice@conta-faktura.no
Cretica Fakturawww.cretica.noLeif Nesheim
451 23 113
post@systemsmia.no
Daldata ASwww.daldata.noSiri Lutnæs Enget
959 86 804
siri.lutnes.enget@daldata.no
Debet Fakturawww.debet.noJohn Anders Willander
952 07 197
post@debet.no
e360 ASe360.noRoger Hulthin
21 08 01 80
932 48 942
roger.hulthin@e360.no
Exacta Services ASwww.digiacc.noRune Slåttland
938 44 000
rune@exacta.no
Faktum Fakturawww.faktumfaktura.noMorten Seglem
52 90 77 55
administrasjon@faktumfaktura.no
FakturaNettwww.fakturanett.noJan Lindvaag
926 09 926
kundeservice@fakturanett.no
Fakturowww.fakturo.noTorbjørn Hveding
917 70 544
kundeservice@fakturo.no
Fiken ASwww.fiken.noBendik Gill Bakken
23 90 50 20
kontakt@fiken.no
HansaWorldwww.hansaworld.com67 11 69 85norway@hansaworld.com
IBX Group ABwww.ehandels
plattformen.no
Brikt Olav Grendar
976 90 832
brikt.grendar@tradeshift.com
Intron Fakturawww.intron.noRagnar Skrivervik
913 53 648
ragnar.skrivervik@cantor.no
Norkredwww.nyfaktura.noRoy Pedersen
957 39 030
Roy@norkred.no
Pagerohttp://www.pagero.noJoakim Hahne
945 22 757
joakim.hahne@pagero.com
Procountor Norge AShttps://finago.com/no/Eira Brunstad
24 02 25 24
kundeservice@procountor.com
SendRegningwww.sendregning.noThomas Rom Berntzen
820 77 305
hjelp@sendregning.no
Tripletex ASwww.tripletex.noAre Meisfjord
932 48 254
are@tripletex.no
Uni Micro ASwww.unimicro.noStig Sellevold
565 99 100
stig@unimicro.no
Upheads www.upheads.no/uptime.phpOve Rydland
902 02 364
ove.rydland@upheads.no
Visma Software ASwww.visma.noUlf Bjørnvold
920 48 908
ulf.bjornvold@visma.com
Winorg ASwww.winorg.noAnne Johanne Solhjell
477 75 877
post@winorg.no
Xledger ASxledger.noLennart Holen
402 02 595
Lennart.holen@xledger.com
XS Officewww.xsoffice.noPål Morten Kristiansen
400 07 002
post@xsoffice.no
Zirius ASwww.fakturaweb.comLars Martin Melbøe
934 33 770
lars.martin@zirius.no


Dette er en oversikt over enkle fakturaportaler som kan levere Elektronisk handelsformat (EHF) og videresende dokumentet til mottaker via et aksesspunkt. 
(This is a list of invoiceportals that can deliver Elektronisk handelsformat (EHF) and forward the document to the recipient via an accesspoint.)

Fakturaportal - enkelWeb side/
Web page
Kontaktperson og telefon/
Contact person and phone
Kontakt adresse/
Contact address
Bank 1 Oslo Akershus AS Arve Knudsen
480 49 429
arve.knudsen@sparebank1.no
Basware Virtuell Printerwww.basware.noBasware Norge AS, Salg
21 37 03 00
Drammensveien 288, 0216 Oslo
Danske Bankwww.danskebank.no0603006030@danskebank.no
DNBwww.dnb.noDNB Kundeservice
07700
07700@dnb.no
     Eika bankene 
(tidligere Terra)
eika.noSe kontaktadresseFinn din bank på: eika.no eller kontakt eak@eika.no
Exacta Services ASwww.digiacc.noRune Slåttland
938 44 000
rune@exacta.no
FlexiBillwww.flexibill.noStåle Risa
21 54 81 00
salg@24SevenOffice.com
Nordeawww.nordea.noKundeservice Bedrift
06002
ContactCentreNo@nordea.com
SpareBank 1 
Buskerud-Vestfold
 Tine H Jacobsen
02480
tine.jacobsen@s1bv.no
SpareBank 1 
Gudbrandsdal
 Håkon Næprud
977 51 119
hn@s1g.no
SpareBank 1 
Hallingdal Valdres
 Aase Martinsen
03202
aase.martinsen@sp1.no
SpareBank 1 
Lom og Skjåk
 Ingvard Olstad
975 43 825
iol@sb1ls.no
SpareBank 1 
Modum
 Hege T. Tangberg
32 78 19 35
betal@modum.sparebank1.no
SpareBank 1 
Nord-Norge
 Per Vekve Nymo
917 35 525
per.vekve.nymo@snn.no
SpareBank 1 
Nordvest
 Torill Vik
03900
nordvest@snv.no
SpareBank 1 
Nøtterøy-Tønsberg
 Line M. Sætre
33 30 41 78
line@sb1nt.no
SpareBank 1 
Ringerike Hadeland
 Elisabeth Breivold
415 35 154
ebr@rhbank.no
SpareBank 1 
SMN
 Christian Johnsen
938 14 122
christian.johnsen@smn.no
SpareBank 1 
SR-Bank
 Ketil Eidesen
476 45 096
ketil.eidesen@sr-bank.no
SpareBank 1 
Søre Sunnmøre
 Gerhard Ryste
700 70 000
sparebanken@sparebanken.no
SpareBank 1 
Telemark
 Avdeling betalingsformidling
2610
betaling@sb1telemark.no
SpareBank 1 
Østfold Akershus
 Avdeling betalingsformidling
05700
betaling@sparebank1.no
Sparebanken Hedmark Øystein Vasaasen
476 89 583
ova@sparebanken-hedmark.no
Sparebanken Sør Øivin Nilsen
473 33 732
oivin.nilsen@sor.no

Spørsmål?

Har du spørsmål til noe av innholdet på denne siden, ta gjerne kontakt med oss via ehf@difi.no.

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?
*