Kontakt oss som jobber i Statens innkjøpssenter

Oversikt over og kontaktdetaljer til alle som jobber i Statens innkjøpssenter, samt hvilket område den enkelte har ansvar for.

Publisert: 16. sep 2019, Sist endret: 15. sep 2020

 

Kjetil Østgård

Kjetil Østgård

leder i Statens innkjøpssenter

Mobil:     932 27 659
E-post:    kjetil.ostgard@dfo.no 

 

Barbro Bottheim

Barbro Bottheim

fagdirektør/nestleder i Statens innkjøpssenter

Mobil:    905 88 357
E-post:   barbro.bottheim@dfo.no

 

Margit Grønli

Margit Grønli

Mobil:    930 41 424
E-post:   margit.gronli@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Kategoriansvarlig for reiseområdet
  • Prosjektleder for anskaffelse av Statlig fellesavtale for betalingsløsninger
Ken Patrick

Ken Patrick

Mobil:    952 66 627
E-post:   ken.patrick@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Kategoriansvarlig for IKT-området
  • Prosjektleder for Kategoristrategi for IKT-området
Adrian Hoti

Adrian Hoti

Mobil:    904 11 497
E-post:   adrian.hoti@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Avtaleforvalter for fellesavtaler innenfor IKT-området
Yngvar Loen Larsen

Yngvar Loen Larsen

Mobil:    950 41 740
E-post:   yngvarloen.larsen@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Avtaleforvalter for Statlig fellesavtale for forbuksmateriell
David Behrens

David Behrens

Mobil:    415 46 531
E-post:   david.behrens@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Analyse og statistikk
  • Varekatalogansvarlig for Statlig fellesavtale for forbuksmateriell
  • Prosjektleder for anskaffelse av Statlig fellesavtale for forbruksmateriell
Jørgen Iversen

Jørgen Iversen

Mobil:    959 31 801
E-post:   jorgen.oddvar.iversen@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektleder for Markedsplass for skytjenester

Kathinka Bull-Engelstad

Kathinka Bull-Engelstad

Mobil:    926 22 323
E-post:  kathinka.bull-engelstad@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektmedarbeider markedsplass for skytjenester

Stine Kvellestad

Mobil:    905 07 626
E-post:  stine.kvellestad@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektmedarbeider markedsplass for skytjenester
Junaid Aftab
 
 

 

Junaid Aftab

Mobil:    482 94 194

E-post:   junaid.aftab@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Avtaleforvalter for fellesavtale om reisebyråtjenester
  • Prosjektleder for anskaffelse av kurs- og konferanse
Rohan Nair
 
 

 

Rohan Nair

Mobil:      993 08 486

E-post      rohan.nair@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektmedarberider markedsplassen for skytjenester, med særlig ansvar for IKT-faglige problemestillinger  
  

 

Deldette

Hjelp oss å lage bedre nettsider

Fant du det du lette etter?

Hjelp oss å lage bedre nettsider
*