Kontakt oss som jobber i Statens innkjøpssenter

Oversikt over og kontaktdetaljer til alle som jobber i Statens innkjøpssenter, samt hvilket område den enkelte har ansvar for.

Publisert: 16. sep 2019, Sist endret: 14. sep 2021

 

Kjetil Østgård

Kjetil Østgård

leder i Statens innkjøpssenter

Mobil     932 27 659
E-post    kjetil.ostgard@dfo.no 

 

Barbro Bottheim

Barbro Bottheim

fagdirektør/nestleder i Statens innkjøpssenter

Mobil    905 88 357
E-post   barbro.bottheim@dfo.no

 

Margit Grønli

Margit Grønli

Mobil    930 41 424
E-post   margit.gronli@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Kategorileder for reiseområdet
  • Prosjektleder for anskaffelse av Statlig fellesavtale for betalingsløsninger
Ken Patrick

Ken Patrick

Mobil    952 66 627
E-post   ken.patrick@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Seksjonsjef og kategorileder for IKT-området
  • Prosjektleder for Kategoristrategi for IKT-området
 

 

Yngvar Loen Larsen

Yngvar Loen Larsen

Mobil    950 41 740
E-post   yngvarloen.larsen@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Avtaleforvalter for Statlig fellesavtale for forbuksmateriell
David Behrens

David Behrens

Mobil    415 46 531
E-post   david.behrens@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Analyse og statistikk
  • Varekatalogansvarlig for Statlig fellesavtale for forbuksmateriell
  • Prosjektleder for anskaffelse av Statlig fellesavtale for forbruksmateriell
 

Jan Erik Sæther Ask

Mobil       971 41 969

E-post      janerik.ask@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Kategoristrategi kontor

Kathinka Bull-Engelstad

Kathinka Bull-Engelstad

Mobil    926 22 323
E-post  kathinka.bull-engelstad@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektmedarbeider markedsplass for skytjenester

Stine Kvellestad

Mobil    905 07 626
E-post  stine.kvellestad@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektmedarbeider markedsplass for skytjenester
Junaid Aftab
 
 

 

Junaid Aftab

Mobil    482 94 194

E-post   junaid.aftab@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Avtaleforvalter for fellesavtale om reisebyråtjenester
  • Prosjektleder for anskaffelse av kurs- og konferanse
Rohan Nair
 
 

 

Rohan Nair

Mobil       993 08 486

E-post      rohan.nair@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektmedarbeider markedsplassen for skytjenester, med særlig ansvar for IKT-faglige problemestillinger  
 
Sara Hovland
 
 

 

Sara Hovland

Mobil         920 57 090

E-post      sara.hovland@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektleder for anskaffelse av Statlig fellesavtale for leiebil
  • Avtaleforvalter for fellesavtale om reisebyråtjenester
Portrettbilde
 
 

 

Thor Hammer

Mobil           951 99 100

E-post          thor.hammer@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektleder for ny avtale mobile enheter
  • Avtaleforvaltning for fellesavtalene PC og skjerm

 

 

Jan Henrik Skogen

Mobil         909 50 085

E-post        Jan.henrik.skogen@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Seksjonsjef for kontor og reiseområde     
Portrett
 
 

 

Frederik Hanses

Mobil        483 38 193

E-post       Frederik.Hanses@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektleder reiseområde
 

Sverre Christian Stoltz

Mobil

E-post        SverreChristian.Stoltz@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Markedsplassen for skytjenester
 

Nicholas Næss Dvorani

Mobil        404 77 974

E-post      Nicholas.Dvorani@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Fellesavtaler IKT-område
 

Alexandra Solheim Wigglesworth

Mobil         986 71 628

E-post       AlexandraSolheim.Wiggleswort@dfo.no

Ansvarsområde:

  • Fellesavtaler IKT-område
 

Jasmin Naila Mirza

Mobil        401 79 299

E-post        JasminNaila.mirza@dfo.no     

Ansvarsområde:

  • Fellesavtaler reisebyrå

 

Deldette

Hjelp oss å lage bedre nettsider

Fant du det du lette etter?

Hjelp oss å lage bedre nettsider
*