Kontakt oss som jobber i Statens innkjøpssenter

Oversikt over og kontaktdetaljer til alle som jobber i Statens innkjøpssenter, samt hvilket område den enkelte har ansvar for.

Publisert: 16. sep 2019, Sist endret: 17. sep 2019

 

Kjetil Østgård

Kjetil Østgård

leder i Statens innkjøpssenter

Mobil:     932 27 659
E-post:    kjetil.ostgard@difi.no

 

Barbro Bottheim

fagdirektør/nestleder i Statens innkjøpssenter

Mobil:    905 88 357
E-post:   barbro.bottheim@difi.no

 

Margit Grønli

Margit Grønli

Mobil:    930 41 424
E-post:   margitbersvendsen.gronli@difi.no

Ansvarsområde:

  • Kategoriansvarlig for reiseområdet
  • Prosjektleder for anskaffelse av Statlig fellesavtale for betalingsløsninger
Kristin Kahrik

Kristin Kahrik

seniorrådgiver

Mobil:    988 68 987
E-post:   kristin.kahrik@difi.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektleder for anskaffelse av Statlig fellesavtale for reisebyråtjenester
  • Avtaleforvalter for Statlig fellesavtale for reisebyråtjeneste
Ken Patrick

Ken Patrick

Mobil:    952 66 627
E-post:   ken.patrick@difi.no

Ansvarsområde:

  • Kategoriansvarlig for IKT-området
  • Prosjektleder for Kategoristrategi for IKT-området
Adrian Hoti

Adrian Hoti

Mobil:    904 11 497
E-post:   adrian.hoti@difi.no

Ansvarsområde:

  • Avtaleforvalter for fellesavtaler innenfor IKT-området
Yngvar Loen Larsen

Yngvar Loen Larsen

Mobil:    950 41 740
E-post:   yngvarloen.larsen@difi.no

Ansvarsområde:

  • Avtaleforvalter for Statlig fellesavtale for forbuksmateriell
David Behrens

David Behrens

Mobil:    415 46 531
E-post:   david.behrens@difi.no

Ansvarsområde:

  • Analyse og statistikk
  • Varekatalogansvarlig for Statlig fellesavtale for forbuksmateriell
Henriette Torgersen

Henriette Torgersen

Mobil:    982 49 159
E-post:   henriette.torgersen@difi.no

Ansvarsområde:

  • Avtaleforvalter for Statlig fellesavtale for internrevisjonsbistand
Jørgen Iversen

Jørgen Iversen

Mobil:    959 31 801
E-post:   jorgen.oddvar.iversen@difi.no

Ansvarsområde:

  • Prosjektleder for Markedsplass for skytjenester

 

Deldette

Hjelp oss å bli bedre

Fant du det du lette etter?

Tilbakemeldinger blir ikke besvart. Gå til siden med kontaktinformasjon hvis du trenger hjelp.

Hjelp oss å bli bedre
*