Aktører som tilfredsstiller sikker kommunikasjonsløsning

Kilde: Digitaliseringsdirektoratet

Dette er en oversikt over aktører som tilfredsstiller sikker kommunikasjonsløsning. Sikker kommunikasjonsløsning gjenbruker Peppol-nettverket men krypterer meldingen fra avsender til mottaker.

Publisert: 25. Feb 2020, Sist endret: 29. jun 2020

Firma

Aksesspunkt

ERP/
økonomi-
sytem

Sertifikat-
utsteder

ISO20022
kompatibel
(BITS)

 

BITS
Kontaktperson: Hanne Sandernes
E-post: Hanne.Sandernes@bits.no  
Tlf: 
Webside: www.bits.no 
 

 
 

 

   X 

Buypass
Kontaktperson: Rune Kongsrud
E-post: rune.kongsrud@buypass.no  
Tlf: 22 70 13 00 
Webside: www.buypass.no

 
 

 

  X  
Commfides
Kontaktperson: Kent Thoresen 
E-post: kent@commfides.com
Tlf: 
Webside: www.commfides.no
 
 
 

 

  X  
DNB
Kontaktperson: Kristin Maltau
E-post: kristin.maltau@dnb.no
Tlf: 
Webside: www.dnb.no
 
 

 

   X 

NETS
Kontaktperson: Øystein Jansen
E-post: payments-no@nets.eu  
Tlf: 915 04 949
Web: www.nets.eu/no-nb/

Logo NETS
 
 
X    

Nordea
Kontaktperson: Yngve Pettersen
E-post: Yngve.Pareli.Pettersen@nordea.com
Tlf: 
Web: www.nordea.no

 
 

 

   X 

TietoEVRY
Kontaktperson: Anders Ødegård
E-post: salg@evry.com 
Tlf: 412 00 752
Web: informasjonsside 
 

 
 

 

X

X

   

SAP
Kontaktperson: Erik Tørnqvist
E-post: erik.toernqvist@sap.com  
Tlf:
Web: www.sap.com
 

 
 

 

 X   

Sparebank1
Kontaktperson: Arve Knudsen
E-post: Arve.Knudsen@sb1ostlandet.no
Tlf: 
Webside: www.sparebank1.no
 
 
 

 

   X 
      
      
      
      
      
      
      
      

Spesifikasjoner om sikker kommunikasjonsutveksling

 

Hjelp oss å lage bedre nettsider

Fant du det du lette etter?

Hjelp oss å lage bedre nettsider
*