ERP - leverandører

Dette er en oversikt over økonomisystemer / ERP leverandører som kan sende og/eller motta Elektronisk handelsformat (EHF) og som er i produksjon.

Publisert: 12. Feb 2014, Sist endret: 06. nov 2018

(ERP vendors that can produce EHF)

ERP / økonomisystemer som kan levere EHF
 

ERP leverandør/ERP vendorsEHF katalogEHF ordreEHF ordre-bekreftelseEHF pakkseddelEHF faktura, (kreditnota, purring)
24SevenOffice AS
Freddy KristensenE-post: support@24SevenOffice.com
Tlf: 90 57 47 44
Tlf: 21 54 81 00
Web: 24sevenoffice.com/no/
Logo 24SevenOffice
    Sende og motta
Adiles AS
Magnus Byrkjeflot
E-post: magnus@adiles.no
Tlf: 97 12 13 97
Tlf: 92 03 60 24
Web: www.adiles.no/
SAP Business One
Logo Adiles
    Sende og motta
Agrodata AS
Harald Moskvil                 
E-post: harald@agro.no
Tlf: 90 94 58 00
Tlf: 33 07 19 80
Web: agro.no/ 
Agro Økonomi/AR6 Økonomi
Logo Agroøkonomi
    Sende og motta
AmestoSolutions AS
Jan-Erik Gulbrandsrød
E-post: jan-erik.gulbrandsrod@amesto.no
Tlf: 92 21 55 76
Web: www.amesto.no/
Logo Amesto1
Sende og mottaSende og mottaSende og motta  Sende og motta
Approve-it Business Solutions AS
Petter Hansen
E-post: ph@kibi.no
Tlf: 95 98 51 53
Tlf: 22 33 45 00
Web: www.kibi-group.com/
Logo aproveIT
    Motta
Azets Insight AS
Asgeir Eliassen
E-post: asgeir.eliassen@visma.com
Tlf: 932 43 434
Web: www.azets.no/
Logo Azets
Sende og mottaSende og mottaSende og motta Sende og motta
Basware AS
Kristoffer Klemetsdal
E-post: kristoffer.klemetsdal@basware.com  
Tlf: 470 22 751
Web: www.basware.com/nb-no
Logo Basware1
    Sende og motta
Bleken Data AS
E-post: post@mab.no
Tlf: 33 30 50 00
Web: www.mab.no/
MAB Butikk- og verkstedsystem
Logo Bleken data
    Sende
Bringsvor Consulting AS
Torvald Bringsvor
E-post: bringsvor@bringsvor.com
Tlf: 454 82 848
Web: www.bringsvor.com/
Odoo
Logo Bringsvor consulting
    Sende og motta
CloudOffice AS
Roar Bettum
E-post: post@cloudoffice.no 
Tlf: 33 30 16 50
Web: www.cloudoffice.no/
CloudOffice ERP
Logo CloudOffice
    Sende og motta
Consolidate AS
Torstein Rønaas
E-post: torstein.ronaas@consolidate.no
Tlf: 93 41 87 20
Tlf: 40 61 66 00
Web (fusjon): proventus.no/proventus-
as-og-consolidate-as-fusjonerer/

Logo Consolidate
    Motta
CGI
Anne Gerd Thowsen 
E-post: anne.gerd.thowsen@cgi.com
Tlf: 22 57 70 00
Web: www.cgi.com/en
IS Customer
Logo CGI1
    Sende
Dakantus AS
Eivind Bøhn
E-post: eivind@dakantus.no
Tlf: 95 88 48 25
Tlf: 22 82 87 00
Web: www.dakantuspluss.no/
TorpedoAdm
Logo Dakantus
    Sende
Daldata AS
Siri Lutnæs Enget
E-post: siri.lutnes.enget@daldata.no
Tlf: 95 98 68 04
Tlf: 62 48 26 00
Web: duett.no/
Duett
Logo Daldata1
    Sende og motta
Deltek Norge AS
Morten Jakobsen              
E-post: MortenJakobsen@deltek.com
Tlf: 472 41 434 
Web: www.deltek.com/nb-NO/    
Maconomy 
Logo Deltek
    Sende og motta
DSS Consulting AS
E-post: Post@dss.no
Tlf: 51 37 30 00
Web: dss.no/
SAP Business One
Logo dss
 Motta SendeSende og motta
e-conomic
Pål Natten Espeland
E-post: pne@e-conomic.com
Tlf: 21 98 42 21
Web: www.e-conomic.no/
Logo e-conomi
    Sende
Emma EDB AS
Inger Marie Skrøvseth
E-post: inger.marie.skrovseth
@emmaedb.no

Tlf: 993 72 500
Tlf: 922 56 339
Web: www.emmaedb.no/
BRAVO Pro
Logo EMMA EDB
    Sende
Fiken AS
Aleksander Blomskøld
E-post: kontakt@fiken.no
Tlf: 23 90 50 20
Web: fiken.no/
Logo fiken1
     
FormPipe Software A/S
Tony B. Christensen
E-post: tony.christensen@formpipe.com
Tlf: +45 2118 4508
Web: www.formpipe.com/
Logo formpipe
    Sende og motta
HansaWorld
E-post: norway@hansaworld.com
Tlf: 67 11 69 85
Web: www.hansaworld.com/en/
Standard ERP og Standard Økonomi
Logo Hansaworld
 Sende   Sende
Ibistic Technologies AS
Oddvar Lone
E-post: Oddvar.lone@ibistic.com
Tlf: 93 44 15 62
Tlf: 23 28 47 00
Web: ibistic.com/nor#no/
going-for-clouds

Ibistic Invoice System
Logo ibistic
    Motta

IBX Group AB
Brikt Grendar
E-post: brikt.grendar@tradeshift.com
Tlf: 97 69 08 32
Web: tradeshift.com/
eOrder
Logo Tradeshift

 Motta Sende og motta Sende og motta  Motta
IFS Norge AS
Margareta Andreasson
E-post: margareta.andreasson
@ifsworld.com

Web: www.ifsworld.com/no/
IFS Applications via partner Pagero
Logo IFS
    Sende og motta
Infosoft AS
Thomas Sundbäck
E-post:thomas.sundback
@infosoft.no

Tlf: 23897080
Web: www.infosoft.no/
Logo Infosoft
    Sende
IntegrasjonsPartner BITS AS
Morten Pettersen
Henning A. Hansen
E-post: salg@ipb.no
Tlf: 69 70 15 50
Web: www.integrasjonspartner.no/
e-SENTRAL.3.parts programvare for flere systemer.
Logo integrasjonspartner
    Sende
Itelligence Norge AS
Trond Bådstangen
E-post: trond.badstangen
@itelligence.no

Tlf: 95 26 88 63
Tlf: 21 00 21 60
Web: itelligencegroup.com/no/
SAP
Logo itelligence
    Sende og motta
Instidata AS
Helge Kjørstad
E-post: hkj@instidata.no
Tlf: 90761646
Tlf: 90544874
Web: www.instidata.no/
InstiProWeb, InstiPro2,  InstiReg
Logo instidata
    Sende og motta
Link Nordic AS
Øyvind Bakke
E-post: oyvind.bakke@linknordic.com
Tlf: 93 21 75 95
Web: linknordic.com/
OpenText StreamServe
Logo Link
    Sende og motta
Matrix systemer AS
Høye Løvland
E-post: support@matrix.no
Tlf: 33 04 40 34
Web: matrix.no/fakturaprogram
Matrix økonomisystem
/ Matrix fakturaprogram
Logo Matrix
    Sende
Microsoft Norge AS
Bjørn Tollevsen
E-post: btollevs@microsoft.com
Tlf: 95 26 71 19
Tlf: 23 50 05 00
Web: www.microsoft.com/nb-no/
Logo Microsoft
    Sende
NorSoft AS
Øyvind Moe
E-post: oyvind.moe@norsoft.no
Tlf: 90 51 25 12
Tlf: 67 51 80 20
Web: www.norsoft.no/
MeLWin Klubb 6.50 og senere
Logo Norsoft
    Sende og motta
Programvareforlaget AS
Stephan Engblom
E-post: stephan@pvf.no
Tlf: +47 22 62 72 40
Web: pvf.no/
ProMed
Logo Promed
 
    Sende
Proweb AS
Bjørn Berntsen
E-post: bjorn@proweb.no
Tlf: 90 92 84 33
Tlf: 33 48 32 32
Web: www.webofficeone.com/
Webofficeone
Logo webofficeone
    Sende
PowerOffice Software AS
Terje Johansen
E-post: terje.johansen@poweroffice.no
Tlf: 91 70 10 89
Web: poweroffice.no/
PowerOffice Win, Poweroffice Go
Logo Poweroffice
    Sende
Sende og motta


 
SUManGO AS
Roger Nilsen
E-post: roger@sumango.no
T
lf:  48 16 95 18
Web: sumango.no
Logo sumango
     
Timpex AS
Frank Amundsen
E-post: frank.amundsen@timpex.no
Tlf: 71 22 26 00
Tlf: 90 95 57 44
Web: www.timpex.no/
Logo Timpex
    Sende
Tricom ApS
Thue B. Kjelstrøm
E-post: tbk@tricom.dk
Tlf: +45 7060 5820
Web: www.tricom.dk/
Tricommerce
Logo Tricom
MottaSendeMotta Motta
Tripletex AS
Are Meisfjord
E-post: are@tripletex.no
Tlf: 93 24 82 54
Tlf: 22 83 60 00
Web: www.tripletex.no/
Logo tripeltex
    Sende og motta
Uni Micro AS
Stig Sellevold
E-post: Stig@unimicro.no
Tlf: 56 59 91 00
Web: www.unimicro.no/
Logo Unimicro1
    Sende og motta
Unit4 AS
Terje Angeltveit
E-post: terje.angeltveit@unit4.com
Mobil: 91705547
Web: www.unit4.com/
Logo unit4
    Sende og motta
Vieri AS
Per Inge Rygg
E-post: per.inge.rygg@amesto.no
Tlf: 905 05 845
Web: www.vieri.no/
Vieri Bestilling, Vieri Katalog
Logo Vieri
 Sende og motta Sende og mottaMotta  
Visma Mamut AS
Malin Hallberg
E-post: malin.hallberg@visma.com
Tlf: 21 97 64 35
Web: www.visma.no/ 
Visma Mamut One
Logo Visma
    Sende og motta
Visma Mamut AS
Ole Torgersen
E-post: ole.torgersen@visma.com  
Tlf: 905 84 864
Web: www.visma.no/ 
daTax
Logo Visma
    Sende
Visma Mamut AS
Jan Helge Eikrem
E-post: jan.helge.eikrem@visma.com
Tlf: 906 03 925
Web: www.visma.no/ 
Visma eAccounting, Avendo Faktura, 
Avendo Økonomi 40 og 60
Logo Visma
    Sende og motta
Sende
Sende
Sende
Visma Software AS
Ulf Bjørnvold
E-post: Ulf.Bjornvold@visma.com
Tlf: 92 04 89 08
Web: www.visma.no/ 
Visma Business, Global, net Financials, 
Severa, DI, Contracting, Document Center
Logo Visma
    Sende
Sende
Sende og motta
Sende og motta
Sende
Sende
Motta
Visma Software Oy (FI)
Ulf Bjørnvold
E-post: Ulf.Bjornvold@visma.com
Tlf: 92 04 89 08
Web: www.visma.no/ 
Visma L7, Passeli, Nova, Econet, Netvisor, 
Fivaldi
Logo Visma
    Sende
Sende
Sende
Sende og motta
Sende og motta
Sende
Visma Software Bv (NL)
Ulf Bjørnvold
E-post: Ulf.Bjornvold@visma.com
Tlf: 92 04 89 08
Web: www.visma.no/ 
Visma AccountView
Logo Visma
    Sende
Visma Unique AS 
Helge Grindheim
E-post: helge.grindheim@visma.no
Tlf: 40 00 54 19
Web:www.visma.no/ 
Visma Enterprise Økonomi
Logo Visma
    Sende
Visma Unique AS
Kjartan Kalland
E-post: kjartan.kalland@visma.no
Tlf: 45 23 95 57
Web: www.visma.no/ 
Visma Enterprise
Fakturabehandling og eHandel
Logo Visma
 Motta Sende Motta Motta og Sende
Vitec Infoeasy As
Morten Wollmann
E-post: morten.wollmann@infoeasy.no
Mobil: 98 26 75 14
Tlf: 55 54 71 00
Web: infoeasy.no/2194.1745.
Infoeasy-AS.html

Logo Vitec Infoeasy
    Sende og motta
XLedger Labs AS
Lennart Holen
E-post: lennart.holen@xledger.com
Tlf: 40 20 25 95
Web: xledger.no/
Logo xeledger
    Sende og motta
Zirius AS
Lars Martin Melbøe
E-post: lars.martin@zirius.no
Tlf: 93 43 37 70
Tlf: 40 00 77 07
Web: www.zirius.no/
Zirius
Logo Zirius

 
    Sende og motta

Spørsmål?

Har du spørsmål til noe av innholdet på siden, send oss gjerne en e-post på ehf@difi.no.

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?
*